Prokura Biuro Prawno-Rachunkowe - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Prokura Biuro Prawno-Rachunkowe
Prokura Biuro Prawno-Rachunkowe Nie zostawiamy naszych klientów z żadnym problemem. W naszym działaniu nie ograniczamy się do szablonów. Odważnie patrzymy na poczynania naszych Ustawodawców i staramy się sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów.Nasze biuro jest podmiotem gospodarczym działającym od maja 1991 roku jako jedno z pierwszych biur prawno rachunkowych w Stalowej Woli.

Biurem kieruje Bożena Zakościelna z wykształcenia ekonomista, wpisana na listę doradców podatkowych pod nr. 9428. Posiada również od 1997 r. świadectwo kwalifikacyjne nadane przez Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr. 5560 oraz ponad 30 letnią praktykę w dziedzinie rachunkowości. Usługi nasze świadczymy przede wszystkim w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie dotychczasowej pracy.
W naszym biurze zawsze dajemy mocne wsparcie dla „dużych i małych firm” szukających profesjonalnej obsługi księgowej i trafnego doradztwa. Jeżeli prowadzą Państwo małą firmę pomożemy przebrnąć przez zawiłości podatkowe i swoim doradztwem wspierać będziemy jej rozwój. Jeżeli posiadają Państwo firmę o większym rozmiarze, o ugruntowanej pozycji rynkowej szukającej stabilnej współpracy na gruncie przepisów podatkowych, to mamy dla Państwa profesjonalną ofertę popartą 20 letnim doświadczeniem i współpracą z wieloma firmami o szerokim przekroju branżowym.
Jeżeli chcą Państwo rozpocząć działalność gospodarczą służymy pomocą w przebrnięciu przez „jedno okienko”, doradztwem w zakresie wyboru formy prawnej podmiotu, formy opodatkowania, zakresu prowadzonej dokumentacji. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do ciągłego podnoszenia kwalifikacji, i kładziemy duży nacisk na umiejętności zatrudnianych pracowników. To wszystko w dużej mierze sprawia, że nie obawiamy się problemów i zadań stawianych przed nami przez naszych Partnerów. Bezpieczeństwo zapewniamy również przez posiadanie wysokiej polisy OC. Mamy nadzieję, że również Państwo bez obaw powierzą nam do obsługi sprawy swojej firmy.

Zapraszamy, B. Zakościelna.
Słowa kluczowe: PODATKI Stalowa Wola, biuro prawne Stalowa Wola, BIURO RACHUNKOWE Stalowa Wola, KSIĘGOWOŚĆ Stalowa Wola, VAT Stalowa Wola, prokura, PŁACE Stalowa Wola, RACHUNKOWOŚĆ Stalowa Wola, ZEZNANIA ROCZNE Stalowa Wola


Kategorie: Prawo i Finanse » Doradztwo Prawne
Prawo i Finanse » Doradztwo Podatkowe
Prawo i Finanse » Biura Rachunkowe


    Dane adresowe:
  • 1 Sierpnia 24
  • 37-450 Stalowa Wola
  • Podkarpackie
  • Dane kontaktowe:
  • prokura-stw.pl
  • E-mail: b.zakoscielna@interia.pl
  • Telefon: +48 (15) 844 39 43
  • Fax: +48 (15) 842 31 69

Lokalizacja firmy na mapie: