Drei Bond Polska Sp. z o.o. - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Drei Bond Polska Sp. z o.o.
Drei Bond Polska Sp. z o.o. DREI BOND POLSKA Sp. z o.o.

O firmie:

Firma Drei Bond Polska, powstała w styczniu 1997 roku, z inicjatywy właścicieli niemieckiej firmy Drei Bond GmbH jako jej generalne przedstawicielstwo i jest obecnie uznanym dostawcą szerokiego asortymentu szczeliw i klejów technicznych dla przedsiębiorstw produkcyjnych i remontowych działających w przemyśle motoryzacyjnym maszynowym, stoczniowym, górniczym, elektrotechnicznym oraz dla firm handlowo-usługowych.

Wysoka jakość produktów, profesjonalne doradztwo oraz indywidualne dostosowanie warunków handlowych do zróżnicowanych potrzeb i wymagań klientów, składają się na nasze dotychczasowe sukcesy. Cieszymy się opinią wiarygodnego i solidnego partnera w biznesie.

Jako wyłączny dystrybutor produktów Drei Bond i generalny przedstawiciel „macierzystej", bawarskiej firmy kontynuujemy jej ponad 30-letnią tradycję współpracy z wieloma renomowanymi koncernami samochodowymi w tym przede wszystkim z grupą Volkswagen.

Niemiecka firma Drei Bond GmbH jest również producentem automatycznych systemów dozująco-nakładających zapewniających dokładność i powtarzalność nanoszenia produktu, zmniejszając jego zużycie do niezbędnego minimum. Firma wykonuje prace związane z projektowaniem, montażem i uruchomieniem systemów dozujących współpracuje w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań technicznych.

źródło: http://www.dreibond.com.pl/
Słowa kluczowe: kleje utwardzane promieniami, odtłuszczacze, żywice epoksydowe, kleje cyjanoakrylowe, szczeliwa syntetyczne, kleje konstrukcyjne, masy naprawcze, kleje anaerobowe, kleje techniczne, silikony, kleje, Drei Bond Polska: kleje UV


Kategorie: Producenci i Hurtownie » Hurtownie Chemiczne
Producenci i Hurtownie » Chemia Gospodarcza
Budownictwo » Materiały Budowlane


DREI BOND POLSKA Sp. z o.o.

Oferta:

- silikony i szczeliwa syntetyczne

- kleje cyjanoakrylowe

- kleje anaerobowe

- kleje utwardzane promieniami UV

- kleje konstrukcyjne oraz masy naprawcze

- produkty uzupełniające

    Dane adresowe:
  • ul. Bagrowa 1
  • 30-733 Kraków
  • Małopolskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.dreibond.com.pl
  • E-mail: biuro@dreibond.com.pl
  • Telefon: +48-12-653 25 95, +48-12-290 04 34
  • Fax: +48-12-653 25 95

Lokalizacja firmy na mapie: