PHD Książnica Polska Sp. z o.o. - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

PHD Książnica Polska Sp. z o.o.
PHD Książnica Polska Sp. z o.o. PHD Książnica Polska Sp. z o.o.

O księgarni:

Nasza firma jest siecią księgarń, ale żeby o niej opowiedzieć, należałby opowiedzieć o każdej z księgarń z osobna, bo chociaż jesteśmy siecią, to staramy się traktować indywidualnie potrzeby naszych klientów i zapewniać im właśnie to, czego najbardziej od nas oczekują.

Największą księgarnią w naszej sieci jest olsztyńskie Centrum Książki. W tej chwili to nowoczesna wielopiętrowa księgarnia, w której pracują ludzie dla których książki stanowią miłość życia. Nasz zespół towrzą świetnie wykształceni księgarze oraz ci, którzy troszczą się o funkcjonowanie całej firmy.

Na II piętrze znajduje się Księgarnia Edukacyjno-Językowa, w której znajdziecie szeroki wybór podręczników szkolnych, pomocy naukowych oraz książek językowych.

Centrum Książki już od lat stara się również pozostawiać po sobie ślady w kulturalnym życiu Olsztyna, dlatego co miesiąc zapraszamy Państwa na kolejne spotkania autorskie, odczyty, wystawy. Jedynie przez wakacje Kawiarnia Literacka i Filmowa KLiF, znajdująca się na II piętrze Centrum Książki cichnie, by przygotować się do kolejnego sezonu kulturalnego.

Tam też znajduje się Kawiarnia Literacka i Filmowa KLiF, w której rocznie odbywa się blisko 100 spotkań autorskich, promocji książek, imprez kulturalnych, recitali oraz wystaw. Gośćmi KLiFu byli między innymi: Olga Tokarczuk, Grzegorz Kołotko, Grzegorz Miecugow, Robert Makłowicz, Izabela Kuna, Hanna Cygler. Z recitalem pt. Ptaki Powrotne wystąpiła Basia Raduszkiewicz. O zawiłościach mowy kaszubskiej opowiadał prof. Jerzy Rubach. Sekrety swojego życia z Zawadą zdradzała znana aktorka Anna Milewska. Na tym samym piętrze mieści się również Kino Studyjne Awangarda2.

Na I piętrze mieści się Księgarnia Popularnonaukowa z bogatą ofertą podręczników akademickich.


Na parterze usytuowana jest Księgarnia Literacka z obszernym działem podróżniczym, działem literatury dla dzieci i młodzieży oraz świetnie zaopatrzony dział beletrystyki. Powieści, poezja, mapy, przewodniki - wszystko, czego potrzeba, by poczuć cudoną potęgę czytania!

Również na partecze znajduje się Salon Artykułów Kreatywnych. Tam artyści różnych dziedzin znajdą wszystko, co jest im potrzebne do codziennej pracy twórczej. Świetne jakościowo farby, pędzle, pastele, ołówki i wiele innych prztydatnych materiałów czeka tam na kupujących.

Przyziemie budynku zajmuje Salon Artykułów Papier-Biuro-Szkoła.

Od mają 2009 roku funkcjonuje Galeria na schodach, w której prezentowane są książki, obrazy i grafiki.

źródło: http://www.ksiaznica.pl/
Słowa kluczowe: książnica polska, centrum książki, książka, księgozbiór Olsztyn, lektury Olsztyn, podręczniki Olsztyn, księgarnie, szkoła, lektury, księgarnia książnica, książnica Olsztyn, książki Olsztyn, podręczniki, księgozbiór, księgarnie Olsztyn, księgarnia internetowa


Kategorie: Kultura i Sport » Biblioteki
Kultura i Sport » Książka
Edukacja i Nauka » Księgarnie


KSIĘGARNIE:

Zapraszamy też do naszej księgarni internetowej czytay.pl - zamawiaj przez Internet, odbieraj w księgarni, nie płać za przesyłkę!

Centrum Książki

10-959 Olsztyn
ul. Plac Jana Pawła II 2/3
Telefon: 89 527 30 44
Fax: 89 523 58 75

Księgarnia Popularnonaukowa

10-595 Olsztyn
ul. Plac Jana Pawła II
Telefon: 89 527 44 20
Tel. Kom. 506 089 778
Kierownik: Irena Łęczkowska
Email: popnaukowa@ksiaznica.pl

Księgarnia Literacka

10-595 Olsztyn
ul. Plac Jana Pawła II
Telefon: 89 527 30 44
Kierownik: Iwona Szczęśniewicz
Email: literacka@ksiaznica.pl

Salon Artykułów Papier-Biuro-Szkoła

10-595 Olsztyn
ul. Placa Jana Pawła II 2/3
Telefon: (089)-527-57-76
Kierownik: Ewelina Bielak
Email: salonpbs@ksiaznica.pl

ZAPRASZAMY!!!

    Dane adresowe:
  • pl. Jana Pawła II 2/3
  • 10-959 Olsztyn
  • Warmińsko-mazurskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.ksiaznica.pl
  • E-mail: sekretariat@ksiaznica.pl, ksiaznica@ksiaznica.pl
  • Telefon: +48 (89) 527 32 18, +48 (89) 527 43 34
  • Fax: +48 (89) 527 44 21

Lokalizacja firmy na mapie: