Skandia-Scandlines Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Skandia-Scandlines Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego
Skandia-Scandlines Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego FIRMA SKANDIA jest Głównym Przedstawicielem w Polsce największego na Bałtyku Towarzystwa Promowego "Scandlines". Proponujemy Państwu rezerwację biletów promowych do Skandynawii (bilety do Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii. Promy na na Bornholm ze Świnoujścia, Kołobrzegu, Sassnitz i Ystad.) z korzystnymi bonusami. Tylko u nas można kupić bilety do Skandynawii już od 50 złotych za osobę.

Promy firmy "Scandlines" prowadzą przewozy do różnych miejsc Skandynawii. W ciągu roku transportują ok. 25 mln pasażerów, 81 tys. autokarów, 4,5 mln samochodów osobowych i ponad 1 mln ciężarowych.

Promy gwarantują pełne bezpieczeństwo na morzu i spełniają wszystkie wymogi postawione żegludze pasażersko-samochodowej przez międzynarodowe przepisy morskie.

Potwierdzenie rezerwacji otrzymają Państwo jeszcze tego samego dnia drogą elektroniczną (e-mail) lub faksem.

Istnieje także możliwość zamówienia promu na JUŻ.

Mikrobusy przewożące maksymalnie dziewięć osób (łącznie z kierowcą) na przeprawach promowych traktowane są jak samochody osobowe. Nie ponosi się wtedy żadnych opłat za cztery dodatkowe osoby w pojeździe. Wyjątkiem jest trasa Sassnitz - Ronne, gdzie pakiet obejmuje samochód i pięć osób łącznie z kierowcą.

Taryfa autokarowa obejmuje długość autokaru oraz liczbę jadących w nim pasażerów i obsługę.

Opłaty za samochody ciężarowe naliczane są za każdy bieżący metr długości pojazdu.

U nas można kupić również bilety na linie promowe: Viking Line, Tallink, Superfast, Color Line, Fjord Line, DFDS Seaways.

Zapraszamy do korzystania z przepraw promowych firmy "Scandlines" a Skandynawia stanie się tańsza i bliższa niż myślisz.

Proponujemy Państwu rezerwację przepraw promowych do Danii z korzystnymi bonusami. Tylko u nas można kupić bilety do Danii już od 50 zł.

Proponujemy Państwu rezerwację przepraw promowych do Szwecji z korzystnymi bonusami. Tylko u nas można kupić bilety do Szwecji już od 50 zł.

Promy na Bornholm ze Świnoujścia, Kołobrzegu, Sassnitz i Ystad. Połączenia promowe na Bornholm z Polski. Rozkłady jazdy. Rezerwacja biletów promowych.

„FIRMA SKANDIA”
Oddział w Zabrzu
ul. F. Zembali 18 B
41-809 Zabrze
tel. +48 (32) 376 40 20
tel./fax +48 (32) 272 39 61
skandiazabrze@neostrada.pl
skandiazabrze@gmail.com
Słowa kluczowe: Przedstawiciel Scandlines Polska, Scandlines zabrze, Scandlines świnoujście, Przeprawy promowe Dania Szwecja, Przeprawy Promowe Dania Szwecja, promy skandynawia, prom, skandia, turystyka świnoujście, promy dania, , promy szwecja, Przeprawy Świnoujście, prom świnoujście, Scandlines


Kategorie: Turystyka i Rekreacja » Biura Podróży
Turystyka i Rekreacja » Agencje Turystyczne


    Dane adresowe:
  • Słowackiego 17
  • 72-600 Świnoujście
  • Zachodniopomorskie
  • Dane kontaktowe:
  • scandlinespolska.pl
  • E-mail: biuro@skandia.swinoujscie.pl
  • Telefon: +48 (91) 327 05 91
  • Fax: +48 (91) 322 45 30

Lokalizacja firmy na mapie: