P.H Linda Przewozy Pasażerskie - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

P.H Linda Przewozy Pasażerskie
P.H Linda Przewozy Pasażerskie O FIRMIE:

Wynajem autokarów Poznań

Wynajem autokarów Poznań! Przewozy luksusowymi autokarami Poznań i Okolice Poznania. Nad stanem technicznym, naszych autobusów czuwa renomowana stacja obsługi. Oferujemy wynajem autokarów, busów i mini – busów. Do Państwa dyspozycji są takie marki jak: Man Lion's Top Coach, Man Lion Star, Mercedes Sprinter 416 CDI, Mercedes Sprinter 412 D-KA, Mercedes Sprinter 315 CDI, Mercedes Sprinter 212 2,9D. Zapraszamy do kontaktu: 618142935.

Przewóz osób Poznań

Firma oferuje przewóz osób w kraju i zagranicą. Tanie i szybkie busy Poznań to nasze główne atuty. Jesteśmy rodzinną firmą, która posiada duże doświadczenie związane z przewozem osób. Zatrudniamy sprawdzonych i doświadczonych kierowców, zapewniając państwu bezpieczeństwo, które jest dla nas priorytetem. Wasza satysfakcja z naszych usług jest dla nas największą nagrodą.

Wynajem busów Poznań

Przedsiębiorstwo Handlowe LINDA - Teresa Olek wypożyczalnia busów i mikrobusów. Wypożyczalnia znajduje się w Przeźmierowie na ul. Brzozowej 18. Niedaleko znajduje się lotnisko Poznań Ławica, gdzie możliwy jest szybki transport po odbiór osób podróżujących. Zapraszamy do Współpracy.

Autobusy Poznań

Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem oraz fachową wiedzą, co sprawia, że jakość oferowanych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Posiadamy pełne uprawnienia do wykonywania transportu zarówno krajowego jaki i międzynarodowego, świadczy o tym posiadany przez nas Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźników Międzynarodowych oraz licencja nr na wykonywanie międzynarodowych przewozów pasażerskich wydana przez Ministra Infrastruktury RP. Naszą główną usługą jest wynajem autobusów w Poznaniu. Liczne grono naszych stałych klientów. Pokazuje, że cieszymy się ogromnym zaufaniem i, że wykonujemy naszą pracę należycie. Daje nam to powody do dumy i do ciągłego rozwoju. Zapraszamy do Współpracy.

Autokary Poznań

Zajmujemy się wynajem autokarów Poznań, busów oraz przewozem osób. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i do przedsiębiorstw. Dostarczamy usługi także dla organizatorów wszelakich imprez i eventów. Dostosujemy naszą ofertę do potrzeb każdego klienta. Posiadamy licencje oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych nr upoważniające do Międzynarodowego Przewozu Osób.

Busy Poznań

LINDA od początku działalności na rynku usług przewozu osób czerpie z najlepszych światowych wzorców i rozwiązań mając na celu podnoszenie poziomu usług i zadowolenia klienta. Naszym największym atutem są busy na terenie Poznania, które są na najbezpieczniejszymi busami przygotowanymi do podróży. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

źródło: http://www.phlinda.pl/
Słowa kluczowe: przewóz osób, przewozy osób, Linda Przeźmierowo: wynajem busów, transport autokarowy, transport pasażerski, autokary, transport międzynarodowy, przewozy autokarowe, wynajem mikrobusów, przewozy osób autokarami, mikrobusy, wynajem autokarów


Kategorie: Motoryzacja i Transport » Usługi Transportowe
Motoryzacja i Transport » Wynajem Samochodów
Motoryzacja i Transport » Transport Drogowy
Motoryzacja i Transport » Wynajem Pojazdów
Motoryzacja i Transport » Autobusy


OFERTA:

Realizujemy każdy rodzaj transportu autokarowego:

Wynajem autokarów/minibusów
Transfery na lotniska
Wyjazdy integracyjne
Imprezy okolicznościowe
Obsługa konferencji, bankietów
Wycieczki szkolne
Przewozy pracownicze
Wyjazdy firmowe
Imprezy o charakterze dyplomatycznym
Przewozy dzieci na basen

MINIBUS MERCEDES SPRINTER 412 D-KA
MINIBUS MERCEDES SPRINTER 315 CDI·
MINIBUS MERCEDES SPRINTER 212 2,9D·
AUTOKAR MAN LION STAR
MINIBUS MERCEDES SPRINTER 416 CDI – 4 szt.
AUTOKAR MAN LION'S TOP COACH – 2 szt.
NEOPLAN TOURLINER
Scania PB Irizar
Mercedes-Benz 711 D
Mercedes Sprinter 518 CDI

Nasza oferta kierowana jest do firm, biur podróży, grup zorganizowanych a także dla osób prywatnych.Współpracujemy także z innymi, renomowanymi firmami transportowymi. Dysponujemy nowoczesnymi autokarami marki MAN oraz minibusami marki Mercedes Sprinter. Wszystkie oferowane przez nas pojazdy regularnie przechodzą badania techniczne i obejmowane są obowiązkowymi ubezpieczeniami.

Zapraszamy!!!

źródło: http://www.phlinda.pl/

    Dane adresowe:
  • ul. Brzozowa 18
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Wielkopolskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.phlinda.pl
  • E-mail: ph.linda@neostrada.pl
  • Telefon: + 48 61 814 29 35 + 48 600 370 318, +48 602 667 663
  • Fax:

Lokalizacja firmy na mapie: