Hotel Dal Gdańsk - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Hotel Dal Gdańsk
Hotel Dal Gdańsk Hotel Dal Gdańsk

O Hotelu:

Hotel Dal to doskonałe miejsce dla osób przebywających w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie w celach biznesowych bądź wypoczynkowych. Lokalizacja hotelu zapewnia bardzo dobre połączenie komunikacyjne z całym trójmiastem. Stwarza to dogodne warunki noclegowe, zwłaszcza uczestnikom Międzynarodowych Targów Gdańskich, a także podróżującym samochodem i samolotem.

Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo PGE Areny oraz Ergo Areny w Gdańsku, oddalone są bowiem ok. 2-3km od Hotelu co umożliwia dotarcie na daną imprezę na piechotę omijając korki.

W pobliżu znajduje się park z malowniczymi trasami spacerowymi i rowerowymi oraz duży plac zabaw dla dzieci, a zaraz za nimi nadmorski las kończący się szeroką piaszczystą, morską plażą.

Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Zaplecze hotelowe zapewnia natomiast możliwości aktywnego spędzenia, jest tu wypożyczalnia rowerów która pozwala na korzystanie z uroków trójmiejskiej nadmorskiej promenady. Zmotoryzowani ze spokojem mogą pozostawić swoje pojazdy na bezpłatnym monitorowanym parkingu.

Położenie hotelu ułatwia zapoznanie się z wieloma atrakcjami turystycznymi Gdańska. Wiele z nich stanowi chlubę miasta, tak jak Katedra Oliwska z przepięknymi organami, otoczona malowniczym, zabytkowym parkiem.

W centrum starego miasta można przespacerować się pełną uroku ulicą Mariacką, prowadzącą od bazyliki Mariackiej (jednego z największych murowanych kościołów na świecie) do przystani, z której odpływające statki mogą zabrać Państwa na rejs na Westerplatte, do Sopotu i Gdyni oraz na Półwysep Helski.

Warto także zwiedzić ciekawą, multimedialną wystawę „Drogi do Wolności”, obrazującą strajk w 1980 r., który zapoczątkował przemiany w Europie Wschodniej.

W trójmieście każdy odwiedzający znajdzie coś interesującego, od licznych zabytków, ciekawych wystaw, spektakli teatralnych, przepięknych terenów rekreacyjnych, piaszczystych plaż oraz klimatycznych miejsc z tętniącymi życiem kawiarniami i restauracjami.

Oddziały/Placówki:

HOTEL DAL KIELCE

Hotel Dal
Ul. Piotrkowska 12
25-510 Kielce
Tel. 041 336 10 00
Fax 041 336 10 20
e-mail:recepcja.kielce@hoteldal.pl
www.hoteldal.pl

źródło: http://www.hoteldal.pl/
Słowa kluczowe: hotel nad morzem, wypoczynek, obiekty turystyczne, komunie, konferencje, imprezy okolicznościowe, Hotel Dal Gdańsk: bale, restauracja, jubileusze, studniówki, bankiety, wesela, pokoje gościnne, chrzciny, nocleg, stypy, Hotel Dal Kielce, sale szkoleniowe


Kategorie: Turystyka i Rekreacja » Noclegi
Turystyka i Rekreacja » Kwatery
Turystyka i Rekreacja » Obiekty Turystyczne
Turystyka i Rekreacja » Turystyka, Hotelarstwo
Turystyka i Rekreacja » Hotele


POKOJE I APARTAMENTY

Hotel Dal oddaje do dyspozycji Gości komfortowe pokoje z balkonami.

■ 43 pokoje jedno i dwuosobowe
■ 2 apartamenty

Wszystkie pokoje Hotelu Dal wyposażone są w łazienki, TV-Sat, telefon oraz łącze internetowe.

Standard i komfort pokoi sprzyja pobytom zarówno biznesowym jak i turystycznym.

RESTAURACJA

Zapraszamy do Restauracji Hotelu Dal w Gdańsku - oferujemy nowe wyśmienite menu oraz atrakcyjne ceny

Dodatkowym atutem restauracji Hotel Dal Gdańsk jest możliwość organizowania różnorodnych przyjęć, takich jak wesela, komunie czy jubileusze, a także spotkań biznesowych, imprez integracyjnych oraz towarzyskich. Lokal jest w stanie pomieścić do 100 osób, pozostawiając dużo miejsca do zabawy i tańca. Zachęcamy Państwa do wizyty w naszej restauracji w Gdańsku, aby sami mogli Państwo ocenić jej wystrój, atmosferę, a także jakość przyrządzanych potraw.

Dzięki rzetelności i bogatemu doświadczeniu przygotowaliśmy już dla wielu naszych gości wymarzone przyjęcia. Zachęcamy do skorzystania z usług Hotelu Dal Gdańsk – organizujemy wesela, komunie, bale, chrzciny, wieczory kawalerskie oraz każde inne przyjęcia okolicznościowe, zgodnie z Państwa życzeniami. Zapewniamy także oprawę muzyczną oraz wystrój sali zgodny z Państwa preferencjami.

Każde zamówienie oraz zapytanie traktujemy indywidualnie, tak aby móc zapewnić Państwu najwyższą jakość usług oraz serwowanego menu. Możecie być Państwo pewni, że organizowane tutaj wesela, komunie czy imprezy integracyjne, na długo pozostaną w Państwa pamięci. Inne restauracje nie dostarczą Państwu tylu wrażeń, co restauracja Hotelu Dal Gdańsk.

KONFERENCJE

Dal to nie tylko komfortowy hotel, ale także nowoczesne i znakomicie wyposażone centrum konferencyjne. Na terenie obiektu znajduje się 5 przestronnych sal konferencyjnych i szkoleniowych zaopatrzonych w niezbędny sprzęt, taki jak rzutniki folii, flipcharty, ekrany, rzutniki multimedialne oraz Internet. Konferencje i szkolenia przeprowadzane w naszym centrum konferencyjnym mogą zostać urozmaicone przerwą kawową, w trakcie której podamy tradycyjne słodkości lub dowolne inne przekąski.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm rezerwujących sale konferencyjne w naszym hotelu. Proponujemy atrakcyjne ceny pokoi oraz wszelkich usług hotelowych dla uczestników szkoleń i konferencji odbywających się w naszym centrum konferencyjnym. Kolejną ciekawą propozycję w ofercie firmowej stanowi organizacja imprez integracyjnych. Mogą być to spotkania o dowolnym charakterze i w różnych stylach. Przewidujemy także dodatkowe atrakcje w postaci karaoke, quadów, połowów dorsza czy paintballu.

źródło: http://www.hoteldal.pl/

    Dane adresowe:
  • Czarny Dwór 4
  • 80-365 Gdańsk
  • Pomorskie
  • Dane kontaktowe:
  • www.hoteldal.pl
  • E-mail: recepcja.gdansk@hoteldal.pl
  • Telefon: +48 (58) 556 39 44 668 024 349
  • Fax: +48 (58) 511 23 22

Lokalizacja firmy na mapie: