Wypożyczalnia Samochodów Trefl Warszawa - Katalo.pl - Profesjonalny Katalog Firm

Wypożyczalnia Samochodów Trefl Warszawa
Wypożyczalnia Samochodów Trefl Warszawa Wypożyczalnia Samochodów Trefl Sp. z o.o.

O firmie:

Jesteśmy wypożyczalnią samochodów osobowych, mikrobusów i aut dostawczych. Działamy na rynku od ponad 8 lat. Zapewnia to gwarancję stabilności i posiadania niezbędnego doświadczenia, które zdobyliśmy przez lata pracy. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Jednakże, obszarem naszych działań jest cały kraj i jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę. Rezerwacja za pomocą formularza online, drogą mailową lub telefonicznie.

Źródło: http://www.trefl.pl/
Słowa kluczowe: wypożyczalnia Warszawa, wypożyczalnia aut dostawczych Warszawa, Trefl: wypozyczalnia samochodów Warszawa, wypożyczalnia samochodów osobowych Warszawa, wypożyczalnia mikrobusów Warszawa, wynajem samochodów Warszawa, wynajem Warszawa


Kategorie: Motoryzacja i Transport » Samochody
Motoryzacja i Transport » Wynajem Pojazdów
Motoryzacja i Transport » Wynajem Samochodów


Wypożyczalnia Samochodów Trefl Sp. z o.o.

Pojazdy

By sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów i utrzymać wysoki poziom usług, posiadamy dużą różnorodność pojazdów. Na bieżąco poszerzamy i rozwijamy naszą ofertę. Obecnie posiadamy ponad 50 aut. Są tą auta młode, z niedużym przebiegiem, cenionych światowych producentów, doskonale serwisowane i utrzymane. Nie obowiązuje na nie limit kilometrów i wszystkie posiadają pełne ubezpieczenie w cenie najmu.

Dodatkowe świadczenia

Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo, większość aut posiada klimatyzację i szereg systemów bezpieczeństwa, jak również pełen pakiet ubezpieczeń i 24h assistance.

Wyposażenie samochodu dostosowujemy do potrzeb pory roku i klienta, zapewniając opony zimowe/letnie, łańcuchy śniegowe, bagażniki dachowe, nawigacje gps, telefony komórkowe, foteliki dla dzieci oraz wszelkiego rodzaju materiały ułatwiające poruszanie się po kraju i mieście.

Obsługa klienta

Od początku funkcjonowania firmy, naszą dewizą jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta. Dlatego mamy staranie dobraną flotę samochodów, z odpowiednim wyposażeniem. Jednakże, dla klienta ważna jest przede wszystkim cena. Stąd też, zachowujemy doskonałą relację pomiędzy ceną a jakością, gwarantując konkurencyjną ofertę i doskonałe auta.

A dla stałych partnerów oferujemy korzystne rabaty i możliwość wynajmu długoterminowego.

bez limitu kilometrów, pełne ubezpieczenie w cenie najmu
ponad 50 aut
11 grup pojazdów, od małych przez luksusowe, SUW aż po multi-vany
szeroki asortyment dodatkowych akcesoriów (bezpłatnie)

    Dane adresowe:
  • Al. Wilanowska 367
  • 02-679 Warszawa
  • Mazowieckie
  • Dane kontaktowe:
  • www.trefl.pl
  • E-mail: biuro@trefl.pl
  • Telefon: 22 852-25-17 608 461 444, 664 413 513
  • Fax: 22 853-09-83

Lokalizacja firmy na mapie: